Приветствую Вас Гість | RSS

Infozno.at.ua

Неділя, 22.12.2024, 10:24
Главная » Статьи » Різне

Танець живота — гармонія краси і здоров’я
Чого тільки не роблять жінки, щоб якомога довше залишатися молодими, красивими і бажаними. Відвідують тренажерні зали, обмежують себе у харчуванні, приймають різноманітні медичні препарати, харчові добавки… Одним словом, готові піти на будь-яку жертву, аби лиш бути неперевершеною. Проте, у гонитві за ідеальними формами жінки дуже часто не приділяють належної уваги найважливішому — здоров’ю. Як же тримати свою фігуру стрункою, при цьому приносячи максимальну користь своєму організмові? 

Інструктор з танцю живота, аеробіки, шейпінгу, калланетики Валентина Тезджан переконана, що запорукою молодості, краси та здоров’я є рух. Саме це вона ось уже близько 20 років доводить на практиці. Програма занять п. Валентини складається з різноманітних видів гімнастики, головна мета яких — оздоровлення. Про особливості кожного з них інструктор розповідає детальніше.

Основна частина занять п. Валентини — це танець живота. Давно відомо, що східні танці володіють сильною енергетикою, вони не тільки несуть в собі естетичну і духовну складову, але й надзвичайно корисні для оздоровлення і зміцнення жіночого організму, нормалізації його роботи, вирішення безлічі специфічних жіночих проблем. 

— Танцювальні рухи ідеально збалансовують різні частини тіла. Ті м’язи, що майже не працюють у повсякденному житті, стають міцнішими. Шкіра стає пружною і красивою, звільняється від целюліту. За допомогою танцю живота можна схуднути, не вдаючись до дієт, або гармонізувати свою вагу, якщо існує певна диспропорція, — розповідає інструктор. 

Чарівливий арабський танець живота інструктори з танців дуже часто називають також «танцем хребта», адже його стан значно поліпшується вже через 1 місяць занять, навіть у людей, які перенесли травми хребта. Крім цього, танець відчутно розвиває гнучкість суглобів, за 2–3 місяці результати помітні і в молодих дівчат, і в жінок у віці. Можна також спробувати підкоригувати танцем плоскостопість і невеликий сколіоз. Від остеохондрозу і подібних неприємностей з хребтом реально позбавитися за рік активних занять. Варто зазначити, що танець живота перешкоджає відкладенню солей, завдяки ньому з’являється граційність, царська хода.

Сьогодні у багатьох представниць прекрасної половини людства спостерігаються певні порушення у функціонуванні статевих органів. Танці живота допоможуть і тут. Так, вже за 6–12 місяців занять танцями стан гінекологічної сфери значно поліпшується, наприклад, зникають менструальні болі, через які багатьом жінкам доводиться сидіти на таблетках. Окрім цього, із практики Валентина Тезджан знає, як жінки, які з певних причин не могли завагітніти, займаючись танцювальним мистецтвом, успішно народили здорових дітей. Адже саме танець живота приводить до ладу усі жіночі системи, нормалізує менструальний цикл та чудово готує жінку до материнства. М’язи, що перебувають у тонусі, можуть легко впоратися із народженням дитини. Більше того, цей танець дозволяє позбутись післяпологових розтяжок і знову відчути усі радощі статевого життя.

Ще однією не менш важливою особливістю танцю живота є те, що він дозволяє сучасній жінці пізнати себе, розкрити свою жіночність, проявити свою творчу енергію, запалити вогонь зсередини, це спосіб стати вільною, красивою і впевненою в собі!

Заняття з танцю живота п. Валентина плавно переводить в кардіотренування. 

Такі вправи призначенні для тренування серцевого м’яза і серцево-судинної системи. Знавці фітнесу називають це одним словом — аеробіка. 

Завдяки програмам з аеробіки можна одержати максимум користі за мінімум часу. Аеробіка позитивно впливає на організм: зменшуються жирові тканини і повертається правильна вага, стабілізується кров’яний тиск, зменшується рівень холестерину в крові. За допомогою вправ, що виконують в аеробному режимі, і харчування з низьким вмістом тваринних жирів в організмі людини найбільш активно руйнується «чужий» холестерин — головний ворог судин. Фізичні навантаження усувають гіподинамію, гіпоксію тканин організму, а емоційність під час проведення занять покращує настрій.

— Загальний обсяг крові зростає настільки, що поліпшується можливість транспорту кисню, тому людина стає витривалішою при напруженому фізичному навантаженні. Збільшується обсяг легень, тренується серцевий м’яз, зміцнюється кісткова система. 

Щоб досягти хорошого результату, інструктор радить жінкам на завершення тренування виконати декілька силових вправ на зміцнення м’язів рук, живота, стегон, сідниць. Більше того, це найсприятливіша частина заняття для спалювання жирів. 

Серед нетрадиційних методів зміцнення здоров’я і фізичного вдосконалення, які пропонує інструктор, виконання улюбленої гімнастики американок — калланетики. 

Калланетика — це унікальна система вправ, що викликає активність глибоко розташованих м’язових груп, дає хороші результати. 

За словами п. Валентини, вправи дуже легкі, але вони дуже інтенсивні і вимагають послідовного й регулярного виконання. Калланетика включає спеціальні дихальні вправи. Одна година занять калланетикою дає організму навантаження, рівноцінне семи годинам класичного шейпінгу або 24 годинам аеробіки. Кожна вправа розроблена в такий спосіб, щоб одночасно працювали всі м’язи тіла.

Такі вправи роблять стегна стрункими, прибирають живіт, позбавляють зайвої ваги.

Чимало уваги п. Валентина відводить на своїх заняттях дихальній гімнастиці, насамперед йозі.

Валентина Тезджан пояснила, що йога — це система вправ, спрямована на оволодіння мистецтвом правильно дихати. Накопичений багатий досвід свідчить про те, що завдяки використанню дихальних вправ досягається повний контроль над організмом.

— Регульоване і цілеспрямоване дихання сприяє омолодженню організму, лікуванню і профілактиці хвороб, отже, хорошому здоров’ю і подовженню життя. 

Для зміцнення малих м’язів, знавець системи оздоровлення організму жінки рекомендує прекрасній статі робити вправи з пілатесу. 

Пілатес складається з серії повторюваних рухів, які тренують тіло й розум і підійдуть людям різного віку. Цей метод направлений не тільки на зміцнення великих груп м’язів, а й малих. 

— Пілатес — ефективний і безпечний метод тренувань, — каже п. Валентина. — Переваги його у тому, що він дозволяє інакше подивитися на своє тіло під час занять; вчить правильно дихати, а це допомагає позбутися стресу; розвиває «центр тіла», тобто глибокі м’язи живота й м’язи довкола хребта. Пілатес підтримує в гарній формі все тіло. Тренує навіть стопи.

Валентина Тезджан переконана, що поєднавши усі ці методи зміцнення здоров’я і фізичного вдосконалення, можна отримати не лише здоровий дух, а й здорове та красиве тіло!
Категория: Різне | Добавил: Adminsha (05.12.2009)
Просмотров: 703 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Создание интернет-магазина